Salg av produkter og tjenester i Nord-Odal

Bruk listen når du trenger noe. Sammen styrker vi det lokale næringslivet!

Firma

tilbyr webside
Bengt Tangen Vedlikeholdsservice Vaktmestertjenester www.bengttangen.no

Biomekanisk terapeut Gunn Else Svennebybråten

Sko til bedrifter og privatpersoner www.yrkesko.no
Biopatisk veiledning Biopati, fytoterapi www.biopatiskveiledning.no
Coop Dagligvarer, post

coop.no/butikker/extra/sand-1037/

Erik Jernberg AS Rehabilitering, nybygg, hovedentreprenør www.jernberg.no
Din Tid Frisør Hårpleie

frisordintid.bestille.no

Europris Hjem og fritid

www.europris.no/vaare-butikker/#ep-store-411

Garasjen pub Serveringssted, konserter, arrangementer www.karihagavika.no
Grønt Grep AS Gartnertjenester www.grontgrep.no
Gunnar Holth Grusforretning Pukk- og grusmasser

www.gholth.no

Kai A. Holt Trefelling, manuelt skogsarbeid, vaktmestertjenester www.skogsarbeidern.com
Kiwi Dagligvarer

kiwi.no/Finn-butikk/KIWI-Sand/

Mellem Bygg og Interiør Byggevarer, trelast, jernvarer, maling

mellembygg.no

Milepelen Hotell & Vershus Restaurant, arrangementer, overnatting www.milepelen.no
Morodalsfestivalen Inkluderende musikkfestival www.morodalsfestivalen.no
Nord-Odal Bibliotek Utlån av bøker, arrangementer

www.nord-odal.kommune.no/category17165.html

Nord-Odal Fot- og Helseklinikk Fotterapi, refleksologi www.nordodalfothelse.com
Nord-Odal Gjenvinningsstasjon Avfallshåndtering, gjenvinning

https://gir.hm.no/page/nord-odal-gjenvinningsstasjon/

Nord-Odal Legesenter Helsetjenester www.nordodallegesenter.no
Norurt Nettbutikk 

www.norurt.no

Odal Fritid & Turistservice Sportsutstyr, guiding, vaktmestertjenester www.odalfritid.no
Odal Gummiservice Dekk og hjulutrustning www.odalgummiservice.no
Odal Kano og Fritid Utleie av kano og utstyr www.odalkano.com
Odal Regnskap AS Regnskap, lønn, fakturering www.odal-regnskap.no
Odal Rockeklubb Konserter, festivaler, kulturarrangementer www.nord-odal.com
Odalsbryggeriet Lokalt brygget øl www.odalsbryggeriet.com
Odal Sparebank Banktjenester

odal-sparebank.no

Pers Elektriske

Elektrikertjenester, termografering

www.perselektriske.no
Ringvold Rør & Sanitær Rørleggertjenester www.ringvoldror.no
Skolen for Biologisk Medisin Kurs, nettstudier, terapeututdanning www.biologiskmedisin.no
Spar Mosenteret Dagligvarer, post

spar.no/Finn-butikk/SPAR-Mosenteret

Terje Pettersen Tak- og Blikkenslagerverksted Tak- og blikkenslagertjenester www.pettersenblikk.no 
Thomas Negård Vaktmester- og Følgebiltjenester Vaktmester- og følgebiltjenester

www.thomasnegaard-vaktmester.com

Tonergarden

Gårdsbutikk, kurs, arrangementer www.tonergarden.no
Trening og Livsglede CK Coaching, treningsveiledning, økoprodukter, Zumba www.ceciliekjerland.no
Tømrer Atle Østmoe Nybygg, oppussing, rehabiliterig www.ostmoe.no
Ukkestad sko & klær Sand Herreklær, ungdomsklær, sko

http://www.ukkestad.no/Sand

Vakkerlia hyttefelt Hyttetomter www.vakkerlia.no
Østmoen Sag Trelast, byggevarer, jernvarer, maling www.ostmoensag.no

 

 

Siden ble opprettet 16.03.18 under Fritidsmessen i Sand. Følg med for oppdateringer.

Gratis oppføring for alle firmaer i Nord-Odal. Registrering TRYKK HER

Ønsker du å stå på listen men trenger en egen webside? Det kan du enkelt bestille HER

Facebookgruppe for deg som driver næring i Nord-Odal TRYKK HER