Salg av produkter og tjenester i Nord-Odal

Bruk listen når du trenger noe. Sammen styrker vi det lokale næringslivet!

 

Firma

tilbyr webside
Bengt Tangen Vedlikeholdsservice Vaktmestertjenester www.bengttangen.no

Biomekanisk terapeut Gunn Else Svennebybråten

Sko til bedrifter og privatpersoner www.yrkesko.no
Biopatisk veiledning Biopati, fytoterapi www.biopatiskveiledning.no
Br. Stenskjær Rør- og tømmetjenester, høytrykksspyling br-stenskjaer.no
Constance Text Privatundervisning på nett eller i hjem www.privatlarerlinda.webnode.com
Coop Dagligvarer, post

coop.no/butikker/extra/sand-1037/

Din Tid Frisør Hårpleie frisordintid.bestille.no
Ebbas matgleder Lokalmat, konditorivarer, sjokolade, matgaver ebbasmatgleder.no
Erik Jernberg AS Rehabilitering, nybygg, hovedentreprenør www.jernberg.no
Europris Hjem og fritid

www.europris.no/vaare-butikker/#ep-store-411

Flikkerud Byggtjenester Snekker-/tømrerarbeid flikkerudbygg.no
Flikkerud Mur- og Flisservice Mur, flis, piper, ildsteder flikkerudbygg.no
Garasjen pub Serveringssted, konserter, arrangementer www.karihagavika.no
Grønt Grep AS Gartnertjenester www.grontgrep.no
Gunnar Holth Grusforretning Pukk- og grusmasser

www.gholth.no

Hellashine Bilpleie hellashine-alf-erik-gundersen.business.site
Høglunds Dekkservice Dekk, felger, bilbatteri, lys, rekvisita hoglundsdekk.no
Joker Bakketun Dagligvarer https://joker.no/Finn-butikk/Joker-Bakketun
Joker Bruvoll Dagligvarer joker.no/Finn-butikk/Joker-Bruvoll
Kai A. Holt Trefelling, skogsarbeid, vaktmestertjenester www.skogsarbeidern.com
Keramiker Gunvor Skog Keramikk www.gunvorskog.no
Kiwi Dagligvarer

kiwi.no/Finn-butikk/KIWI-Sand/

Klaus Thrane Messetjenester, arkitekttjenester www.ktas.com
Mapei Byggprodukter for nordisk klima www.mapei.no
Mellem Bygg og Interiør Byggevarer, trelast, jernvarer, maling

mellembygg.no

Milepelen Hotell & Vershus Restaurant, arrangementer, overnatting www.milepelen.no
Morodalsfestivalen Inkluderende musikkfestival www.morodalsfestivalen.no
Munkheimen gårdsbutikk Gårdsbutikk www.munkheimen.no
Nord-Odal Bibliotek Utlån av bøker, arrangementer

www.nord-odal.kommune.no/category17165.html

Nord-Odal Fot- og Helseklinikk Fotterapi, refleksologi www.nordodalfothelse.com
Nord-Odal Gjenvinningsstasjon Avfallshåndtering, gjenvinning

https://gir.hm.no/page/nord-odal-gjenvinningsstasjon/

Nord-Odal Legesenter Helsetjenester www.nordodallegesenter.no
Norske Spirer Spirer til mat www.norskespirer.no
Norurt Nettbutikk 

www.norurt.no

Odal Akupunktur og Helhetsterapi Akupunktur og helhetsterapi www.odalakupunktur.no
Odal Fritid & Turistservice Sportsutstyr, guiding, vaktmestertjenester www.odalfritid.no
Odal Gummiservice Dekk og hjulutrustning www.odalgummiservice.no
Odal Kano og Fritid Utleie av kano og utstyr www.odalkano.com
Odal Regnskap AS Regnskap, lønn, fakturering www.odal-regnskap.no
Odal Rockeklubb Konserter, festivaler, kulturarrangementer www.nord-odal.com
Odalsbryggeriet Lokalt brygget øl www.odalsbryggeriet.com
Odal Sparebank Banktjenester

odal-sparebank.no

Pers Elektriske

Elektrikertjenester, termografering

www.perselektriske.no
Ringvold Rør & Sanitær Rørleggertjenester www.ringvoldror.no
Sand-Tec EU-kontroll, service, reparasjon bil/lastebil sand-tec.no
Skolen for Biologisk Medisin Kurs, nettstudier, terapeututdanning www.biologiskmedisin.no
Spar Mosenteret Dagligvarer, post

spar.no/Finn-butikk/SPAR-Mosenteret

Thomas Negård Vaktmester- og Følgebiltjenester Vaktmester- og følgebiltjenester

www.thomasnegaard-vaktmester.com

Tonergarden

Gårdsbutikk, kurs, arrangementer www.tonergarden.no
Trening og Livsglede CK Coaching, treningsveiledning, økoprodukter, Zumba www.ceciliekjerland.no
Tømrer Atle Østmoe Nybygg, oppussing, rehabiliterig www.ostmoe.no
Ukkestad sko & klær Sand Herreklær, ungdomsklær, sko

http://www.ukkestad.no/Sand

Vakkerlia hyttefelt Hyttetomter www.vakkerlia.no
Yogatid Yogakurs og yogatimer www.yogatid.no
Østmoen Sag - Byggtorget Trelast, byggevarer, jernvarer, maling www.ostmoensag.no

 

Siden ble opprettet 16.03.18 under Fritidsmessen i Sand. Følg med for oppdateringer.

Gratis oppføring for alle firmaer i Nord-Odal. Registrering TRYKK HER

 

Ønsker du å stå på listen men trenger en egen webside? Det kan du enkelt bestille HER

Facebookgruppe for deg som driver næring i Nord-Odal TRYKK HER